Kjøpesenteret i Arna
Senterkontoret: 55 39 50 30

Telefonliste

Butikknavn Telefonnummer Etasje Hjemmeside
AH-HA Chinarestaurant 55 53 08 89 2.etasje -
Anemone – Interiør, blomster & gaver 55 24 19 80 1.etasje www.anemoneblomster.blogspot.no
Arna Frisørsalong 55 24 18 10 1.etasje -
Arna Kiropraktorsenter 55 24 13 84 3.etasje www.arnakiropraktorsenter.no
Arna;Libris 55 24 55 00 1.etasje www.libris.no
Arna Zoo 55 95 06 66 2.etasje www.zoo1.no
Astara hudpleiesalong 55 24 50 68 2.etasje
Appatitos Bryggekafeen 55 24 31 80 1.Etasje
Big Bite 55 69 29 62 2.Etasje www.bigbite.no
Blace dame/herre/barn 55 95 04 50 2.Etasje -
Boots Apotek 55 25 43 10 1.Etasje www.boots.no
Brio – Leketorget 55 24 22 10 2.Etasje www.briobutikken.no
Brun og blid 80 03 40 33 Etasje www.brunogblid.no
Bygdanytt 55 53 57 70 3.Etasje www.bygdanytt.no
B-Young 55 39 82 00 2.Etasje www.byoung.com
Cubus 55 24 86 10 2.Etasje www.cubus.com
Eiendomsmegler Vest 05560 2.Etasje i Sparebanken Vest www.eiendomsmeglervest.no
Elite Foto 55 24 55 00 1.Etasje www.elitefoto.no
First/First Man 55 24 47 55 2.Etasje www.firstman.no
Flatabø Sko 55 24 01 90 1.Etasje -
Fotterapeut Marit Haga 930 69 266 Etasje -
G-Sport 55 24 42 62 2.Etasje www.gmax.no
Hjelle Bakeri 55 24 30 01 1.Etasje www.hjellebakeri.no
Ini Style 55 24 37 85 2.Etasje -
Interoptik Bakketeig 55 53 08 30 2.Etasje www.interoptik.no
Jernia/Wallendahl 55 24 06 80 1.Etasje www.jernia.no
Kleiveland ur & gull 55 24 04 96 1.Etasje www.kleivelanduroggull.no
Lindex 55 19 12 92 2.Etasje www.lindex.no
Narvesen 98 60 34 34 1.Etasje www.narvesen.no
Naturkost 55 24 26 80 2.Etasje www.kinsarvik.no
NAV kontaktsenter 815 81 000 3.Etasje www.nav.no
NAV kommune 55 56 26 00 3.Etasje www.nav.no
Nille 97 47 05 86 2.Etasje www.nille.no
Ole Holmås Tankefeltterapeut 411 03 000 3.Etasje www.matsuldal.com
Parfymelle 55 02 05 82 2.Etasje www.parfymelle.no/arna
Playcom 55 24 22 89 2.Etasje -
Princess 55 24 20 36 1.Etasje www.princessbutikken.no
Ramsvik Frisør 55 24 19 00 | 05234 2.Etasje www.ramsvik.no
Rema 1000 55 24 04 95 1.Etasje www.rema1000.no
ReNett AS Aut. Regnskapsførerselskap 974 24 024 3.Etasje -
Risøe 400 35 082 2.Etasje www.risoe.no
SPAR 55 24 93 50 1.Etasje www.spar.no
Sarepta Blomster 55 24 25 95 1.Etasje -
Shell / 7-eleven 55 24 42 30 -
Skoringen 21 07 95 10 2.Etasje www.skoringen.no
Sparebanken Vest 05555 2.Etasje Hjemmeside
Telenorbutikken 55 39 87 00 1.Etasje www.telenor.no/telenorbutikken/
Tilbords 55 01 67 51 2.Etasje www.tilbords.no
Vinmonopolet 04560 1.Etasje www.vinmonopolet.no
Wallendahl/Jernia 55 24 06 80 1.Etasje www.jernia.no
Øyrane Legekontor 55 39 55 60 3.Etasje www.oyranelegekontor.no
Øyrane Pizzeria (se Apatitos Bryggekafeen) - - -
Øyrane Tannlegesenter 55 24 15 50 3.Etasje www.arnatannlegene.no
Øyrane Torg senterkontor 55 39 50 30 3.Etasje www.oyrane-torg.no
Øyrane Torg sentervakt 911 74 260 - www.oyrane-torg.no

Åpningstider

10.00 - 20.00 (10.00 - 18.00)
Mat 08.00 - 21.00 (08.00 - 20.00)

Andre butikker
Vinmonopolet
Boots Apotek
Sparebanken Vest
Narvesen
Pizzeria Øyrane

Shell / 7-eleven: Døgnåpent 24/7

Butikker på Øyrane Torg

Åpningstider

Åpningstider ved Øyrane Torg

Generelle åpningstider;
10.00-20.00 (18.00),
mat 08.00-21.00 (20.00)
Se avvikende åpningstider